Czy Polacy korzystają z usług sex coacha

Czy-Polacy-korzystaja-z-uslug-sex-coacha

Sex coach pomoże nie zmarnować potencjału seksualnego

 

Coraz szybsze tempo życia wystawia wiele związków na próbę. Pojawiają się trudności w życiu seksualnym, do łóżka wdziera się nuda, powstają kompleksy. W takiej sytuacji pomoże sex coach – wyjaśni, jak nie marnować potencjału seksualnego i czerpać satysfakcję z bliskości.

Sex coach to w Polsce zawód nowy. Zadaniem takiej osoby jest pomaganie ludziom, którzy chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego. W przeciwieństwie do seksuologa sex coach nie zajmuje się analizowaniem przeszłości klientów.

„Ludzie potrzebują kontaktu z osobą, która pomoże im usunąć problemy i wzbogaci życie, ubogie bez seksualności. Pary chcą dokonywać małych cudów i dlatego coraz chętniej korzystają z porad” – mówi serwisowi infoWire.pl sex coach Marta Niedźwiecka.

Najczęstsze problemy dotyczą braku satysfakcji seksualnej albo seksu w ogóle. „Zazwyczaj dotyczy to par, którym niedawno urodziło się dziecko i z tego powodu przeżywają kryzys. Są również osoby z długim stażem związku, które przestały odczuwać namiętność, a chciałyby pozostać razem i dalej cieszyć się satysfakcjonującym życiem intymnym” – informuje ekspertka.

Sesja, którą prowadzi sex coach, polega przede wszystkim na rozmowie. Może on też proponować ćwiczenia, zabawy, rysowanie i wszystko inne, co ożywi wyobraźnię. Oprócz tego klienci niekiedy otrzymują zadania domowe, nie tylko te dotyczące ich aktywności seksualnej.

Warto pamiętać, że jedna wizyta u specjalisty nie wystarczy, aby w pełni odmienić swoje życie seksualne. Zazwyczaj będzie to możliwe po kilkunastu spotkaniach. Wynika to z faktu, że nasze problemy są złożone i proste rozwiązanie rzadko przynosi poprawę.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

Skomentuj