Polacy lubią ułatwiać sobie domowe obowiązki

Polacy-lubia-ulatwiac-sobie-domowe-obowiazki

Nie zagracaj mieszkania – AGD wybieraj mądrze

 

Polacy lubią ułatwiać sobie domowe obowiązki – potwierdzają to wyniki sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, która wzrosła o 8,5% w stosunku do ubiegłego roku. Na co zwrócić uwagę przy zakupie sprzętów pomagających nam w sprzątaniu i gotowaniu?

Chłodziarkozamrażarki, pralki, zmywarki, ale też coraz modniejsze suszarki do ubrań – to urządzenia, po które Polacy sięgają najczęściej. Przed zakupem trzeba się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy. Nie wszystkie nowinki technologiczne są na co dzień niezbędne.

„Warto postawić na urządzenia wielofunkcyjne, typu 2 w 1. Musimy pamiętać, żeby produkty były dopasowane do naszego stylu życia” – mówi serwisowi infoWire.pl Małgorzata Jędrzejczyk, specjalista ds. produktu i doradca klienta w Centrum Domowych Inspiracji. Bądźmy proekologiczni – wybierajmy sprzęty wyposażone w funkcje umożliwiające zmniejszenie zużycia wody i energii oraz skracające czas pracy. Będzie to korzystne dla środowiska oraz naszego domowego budżetu.

W doborze odpowiednich urządzeń pomogą nam opinie o producencie oraz zastosowanych technologiach – dlatego przed udaniem się do sklepu dobrze jest przejrzeć fora tematyczne. Niektórzy kończą poszukiwania właśnie na tym etapie – 16% zakupów sprzętu odbywa się przez internet. „Opłaca się również korzystać z porównywarek cenowych, które zestawią interesujące nas artykuły gospodarstwa domowego” – radzi ekspertka.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

Skomentuj