Polska Smakuje – Wielki Test o Żywności

Polska-Smakuje-Wielki-Test-o-zywnosci

Mając na uwadze rolę, jaką pełni żywność w turystyce, zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy przy „Wielkim Teście o Żywności. Polska Smakuje”.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi podjęło współpracę z Telewizją Polską S.A. przy realizacji tego przedsięwzięcia.

„Wielki Test” to interaktywne widowisko rozrywkowe, z mocnym przekazem edukacyjnym, które cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Uczestnicy programu oraz widzowie będą mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o żywności oraz zapoznania się z produktami uczestniczącymi w krajowych i wspólnotowych systemach jakości żywności – wyróżnionymi znakiem jakości Poznaj Dobrą Żywność, produktami ekologicznymi oraz regionalnymi i tradycyjnymi.

Serdecznie zachęcamy Państwa do oglądania „Wielkiego Testu o Żywności. Polska Smakuje” oraz aktywnego uczestnictwa w programie za pośrednictwem strony internetowej www.polskasmakuje.tvp.pl . Zapraszamy również do zapoznania się na stronie z wieloma działaniami promocyjnymi realizowanymi w ramach programu, aktywnościami konkursowymi, materiałami video oraz materiałami o charakterze eksperckim.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki
Fot: sxc.hu

Przeczytaj również: Kalendarz imprez turystycznych na 2014 rok http://www.wirtualnaaustria.pl/kalendarz-imprez-turystycznych-2014-rok/

Skomentuj