Targi turystyczne w Helsinkach – Nordic Travel Fair

Targi-turystyczne-w-Helsinkach-Nordic-Travel-Fair

Targi Turystyczne MATKA – Nordic Travel Fair

Tradycyjne targi turystyczne w Helsinkach, które stwarzają wyjątkową możliwość prezentacji oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata, rozpoczęły się w czwartek 15 i potrwają do niedzieli 18 stycznia br. Warto pójść i poczuć się obywatelem kolorowego świata.

W tym roku gościem specjalnym targów, będących największą tego typu imprezą w państwach nordyckich, jest Egipt, cieszący się opinią jednego z najbardziej odwiedzanych przez fińskich turystów kraju wakacyjnych destynacji. Uroczyste otwarcie targów odbyło się z udziałem przedstawicieli rządów Finlandii i Egiptu. Uczestniczył w nim także ambasador RP.

Polskę na targach tradycyjnie oficjalnie reprezentuje Polska Organizacja Turystyczna. Z przyjemnością odnotowaliśmy szeroką ofertę promocyjną Małopolski, Warmii i Mazur, Podlasia i Pomorza oraz tradycyjnie Warszawy, reprezentowanych przez 10 różnych biur i instytucji odpowiedzialnych za propagowanie uroków swoich miast i regionów. Do promocji uroków naszego kraju jak co roku wniósł swój wkład także Związek Towarzystw Przyjaźni Finlandia – Polska.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady RP w Helsinkach
fot: finlandia.msz.gov.pl

Skomentuj