Targi w Tampere – SUBCONTRACTING

Targi-w-Tampere-SUBCONTRACTING

Targi podwykonawców SUBCONTRACTING, 15 – 17 września 2015 r., Tampere

 

Targi organizowane co roku w Tampere są prezentacją możliwości kooperacyjnych małych i średnich przedsiębiorców działających w branżach: maszynowej, metalowej, elektronicznej, tworzyw sztucznych, gumowej i odlewniczej. Na targach swoje stoiska organizują małe i średnie przedsiębiorstwa co powoduje, że impreza ta jest masowo odwiedzana przez delegatów największych fińskich koncernów oraz przedstawicieli firm zagranicznych, poszukujących nowych poddostawców konkurencyjnych tak pod względem ceny jak i jakości.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji organizuje stoisko informacyjne, na którym polskie firmy mogą prezentować swoje materiały informacyjne, a podczas imprezy w dniu 17 września 2015 r. zamierzamy zorganizować seminarium pod tytułem „Let’s create Polish – Finnish business bridge”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ww. imprezie wystawienniczej. Prosimy także o przesyłanie na nasz adres Państwa materiałów promocyjnych i oferty eksportowej, które będziemy eksponować przy każdej sposobności, w tym na stoiskach targowych.

Grupy towarowe: http://www.subcontractingtradefair.com/alihankinta_eng/sivu.tmpl?sivu_id=3107

Więcej o targach SUBCONTRACTING 2015: http://www.subcontractingtradefair.com

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach

Risto Rytin tie 7, 00570 Helsinki

https://helsinki.trade.gov.pl/pl/ , email: helsinki@trade.gov.pl

 

Źródło: helsinki.trade.gov.pl
Fot: freeimages.com

Skomentuj