Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach

ambasada-finlandiiWydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP zostały utworzone w celu wsparcia polskich firm, w tym w szczególności małych i średnich przedsiębiorstw w procesie ich internacjonalizacji. Naszą misją jest nie tylko udzielenie pomocy polskim firmom, ale także wspieranie firm zagranicznych, zainteresowanych kupnem Waszych towarów i usług, jak również inwestycjami w naszym kraju.

Placówki Ministra Gospodarki, działające w ramach struktur Ambasad i Konsulatów RP udzielą Państwu wszelkiej pomocy w waszych staraniach, aby podjąć współpracę z zagranicznymi partnerami, jak również w pozyskaniu dla was inwestorów.

Zainstalowane na komputerach w naszych zagranicznych placówkach i na bieżąco aktualizowane bazy, zawierają dane kontaktowe polskich i zagranicznych firm oraz oferty współpracy.

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z pracownikami placówek zagranicznych Ministra Gospodarki. Udzielimy Państwu wszelkiej informacji z zakresu warunków sprzedaży waszych towarów i usług na rynkach zagranicznych oraz prowadzenia na nich działalności gospodarczej.

Dane kontaktowe placówek znajdują się na poszczególnych portalach, zintegrowanych w ramach niniejszego systemu. Wystarczy kliknąć na określoną placówkę w górnym prawym okienku, w którym znajduje się pełna lista placówek.

Kontakt:

Ambasada RP w Finlandii
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji
Marek Pleciński, Radca, Kierownik WPHI
Risto Rytin tie 7
00570 Helsinki
tel. (00358 9) 686 0060
fax (00358 9) 686 00610
e-mail:
helsinki@trade.gov.pl
Godziny urzędowania: 8,00 – 16,00 (czasu miejscowego)

Źródło: materiały pochodzą ze strony Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach
Fot: sxc.hu

Skomentuj